• Wpisów: 62
 • Średnio co: 38 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 23:20
 • Licznik odwiedzin: 18 564 / 2435 dni
 
bharuno
 
*Witam*
Dzisiaj wpis bardziej życiowy, związany z moimi osobistymi przeżyciami. Dlatego na początku chciałabym poinformować że *jest to moja osobista opinia* i naturalne jest to, że ktoś może się nie zgadzać.

*Krytyka...* Kiedyś te słowo miało jedno znaczenie, teraz w dobie internetu ma wiele. Krytyka ma też dwie strony medalu: jedna pełni funkcję moralizatorską, drugą dobijającą. Każdy powinien się zgodzić że odrobina krytyki jest potrzebna każdemu człowiekowi. Dzięki niej wiemy co robimy źle, co powinniśmy jeszcze dopracować. Jednak są osoby które skrytykują u Ciebie wszystko. Nie chcą Ci pomóc, chcą jedynie Twojego cierpienia. Nieważne co będziesz robić, jak wiele pracy w to włożysz, znajdą się osoby które będą chciały Cię tak dobić, byś zaprzestał jakichkolwiek prób działania. W internecie, gdy człowiek może być anonimowy, jest pełno ludzi które chcą się dowartościować mieszając innych z błotem. Często jego wypowiedzi są typu: "jesteś żałosny" , "nic nigdy nie osiągniesz" , "boże, jak Ty wyglądasz... ja bym z taką figurą/twarzą ludziom na oczy nie pokazywał" itp.
*Nie znam osoby, która prowadzi działalność w internecie i nie spotkała się z takimi incydentami.*
Krytyka na ulicach.... Oooo tak, tam to jest dopiero jazda. Dowiesz się miliony rzeczy o sobie od osób które raz w życiu Cię widziały. Zobaczą jakiś mankament i stworzą z tego całkiem inną osobę. Krytykując osobę przechodzącą obok zastanawialeś się że ta osoba jest tak gruba bo np. choruje? Ta dziewczyna wygląda jakby miała podbite oczy a tak naprawdę mogła płakać?

*Czasami się zastanawiam, jakie korzyści ma człowiek z tego że zniszczy życie komuś innemu*

*Dziękuję za uwagę...Dobranoc.*
w.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Niestety to prawda, ale nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. Najczęściej krytykują ludzie, którzy sami są w jakiś sposób zakompleksieni. Tak jak napisalas, krytyka konstruktywna każdemu sie przyda, jednakże mało kto nas krytykuje w taki sposób. Jedynym wyjściem jest nie zawracanie na to uwagi, bo co byśmy nie zrobili to i tak znajdzie sie grono "hejterow". Tylko smutne jest to, ze przeważnie Ci właśnie krytycy nie pomyślą, ze naprawde mogą kogoś zranic... Ach, życie........
   
 • awatar
   
   
  In love with dreams
  hej fajne wbijaj do mnie