• Wpisów: 62
  • Średnio co: 39 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 23:20
  • Licznik odwiedzin: 18 827 / 2497 dni
 
bharuno
 
*Hej kochane*
Wybaczcie za tą krótką przerwę, ale ten tydzień w szkole był tragiczny i poświęcałam się dla dobra nauki :D Nareszcie robi się ciepło, ale i tak nie mogę się doczekać aż zrzucę kurtkę zimową. Już ciężko mi w tym chodzić :<
Po świętach będę miała mnóstwo rzeczy do zrobienia, ale czasami wolę być zajęta niż mieć za dużo czasu wolnego. Nie wiem dlaczego, ale potrzebuję się na jakiś czas "wyłączyć" od codziennych spraw. A jutro wielkie sprzątanie na święta. Nienawidzę tego ale kiedyś trzeba zacząć.
Od czterech dni używam *odżywki z Eveline 6w1 z Biedronki.* Nie wiem dlaczego w tej wersji z biedronki jest 6w1 a nie 8w1. *Może ktoś z Was wie?* Majówka zapowiada się wspaniale, ale to są dopiero plany :) Mam nadzieję że nic nam tego popsuje, ale K. twierdzi że nie ma takiej siły :)
*Pokażę Wam moje ostatnie paznokcie*, mistrzostwo świata to nie jest ale mam nadzieję że odżywka pomoże mi zapuścić te maleństwa :)
IMG812.jpg


IMG831.jpg


*Czy tylko mi nie działa licznik odwiedzin? Wskazówka nie drgnęła od 4 dni a jestem pewna że powinno skoczyć chociaż o jeden bo moja przyjaciółka tu zajrzała*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego